fbpx
logo
Midye Dolmayı Bursa'da midye severlere ulaştıran Pırpırmidye'nin hikayesi İzmir'de başladı. 2000 yılında İzmir ve Aydın midye dolma satmaya başlayan Midyeci Recep, midyesinin kalitesini ve lezzetini daha da artırarak satışlarını Bursa'ya taşımıştır. Bursa halkı midyeyi çok sevdi ve Midyeci Recep'e gelmeyi alışkanlık haline getirdi. Bursa'nın bir çok yerinde Midye Dolma satışları yapmıştır. Midyeci Recep Parkora ve Podyumpark'ta tarihi Pırpır aracıyla( İsim Buradan Geliyor.) midye severlerin gözüne ve midesine hitap eden bir konsept tasarlamıştır. Son olarak Nilüfer Podyumpark'ta Bursanın ilk midye evini açmıştır. Midye Evinde Midye Dolmanın yanı sıra enfes süt kuzu Kokoreç ve leziz Midye Tava hizmeti vermeye başlamıştır. Güleryüzlü çalışanları ve hoş ortamıyla ile hem taze midye dolmalardan tadabilir hemde güzel vakit geçirebilirsiniz. yakında yeni şubelerimiz ile siz midye severlere daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz. Güzel Bursa'mızı çok seviyor size daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz. Canınız ne zaman Midye Dolma çekerse adresiniz belli Pırpırmidye
BİZİ TAKİP ET

BİZİ TAKİP ET

Top

Franchise

 / Franchise

Pırpır Midye Ailesi olarak bizden istenilen franchise taleplerine en iyi şekilde karşılamak için tüm altyapı çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız.

Amacımız ortaklarımızla kazanç sağlamak ve Bursa Podyumpark ve Görükle’de hizmet veren Pırpır Midye kalitesini ülkemizin her yerine yaymak.

Midye ve Kokoreç’i seven girişimci arkadaşlarımızın tek yapması gereken
Alo Franchise : 0532 789 16 47  arayıp yada temel iletişim bilgilerini doldurmak. Formu doldurduktan sonra yetkili arkadaşlarımız sizle iletişime geçeceklerdir.

İpucu paylaşmak gerekirse Franchise bedellerimiz piyasadaki gibi yüksek değildir. Hatta ilk 3 bayimizden komisyon bedeli alınmayacaktır. Cirodan da ilk 6 ay pay alınmıyor.

Başvuran arkadaşlar için şimdiden hayırlı olsun.

Yorum yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.