fbpx
logo
Midye Dolmayı Bursa'da midye severlere ulaştıran Pırpırmidye'nin hikayesi İzmir'de başladı. 2000 yılında İzmir ve Aydın midye dolma satmaya başlayan Midyeci Recep, midyesinin kalitesini ve lezzetini daha da artırarak satışlarını Bursa'ya taşımıştır. Bursa halkı midyeyi çok sevdi ve Midyeci Recep'e gelmeyi alışkanlık haline getirdi. Bursa'nın bir çok yerinde Midye Dolma satışları yapmıştır. Midyeci Recep Parkora ve Podyumpark'ta tarihi Pırpır aracıyla( İsim Buradan Geliyor.) midye severlerin gözüne ve midesine hitap eden bir konsept tasarlamıştır. Son olarak Nilüfer Podyumpark'ta Bursanın ilk midye evini açmıştır. Midye Evinde Midye Dolmanın yanı sıra enfes süt kuzu Kokoreç ve leziz Midye Tava hizmeti vermeye başlamıştır. Güleryüzlü çalışanları ve hoş ortamıyla ile hem taze midye dolmalardan tadabilir hemde güzel vakit geçirebilirsiniz. yakında yeni şubelerimiz ile siz midye severlere daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz. Güzel Bursa'mızı çok seviyor size daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz. Canınız ne zaman Midye Dolma çekerse adresiniz belli Pırpırmidye
BİZİ TAKİP ET

BİZİ TAKİP ET

Top
 

Hakkımızda

Bursa'dasınız ve canınız atıştırmalık çekti. O zaman Doğru Yerdesiniz. Sıcak midye dolma, leziz midye tava ve nar gibi kızarmış enfes süt kuzu kokoreçler burada!

Hayat Pırpır’da

Sıcak midye, leziz midye tava ve süt kuzu kokoreç ve samimi ortamıyla sizleri bekliyoruz efendim

Bursa Midyecisi

Bursanın İlk Midye Evi Podyumpark’ta açıldı. Midye ve kokoreç sevenleri bekleriz efendim

Enfes Sıcak Midye Bursa'nın İlk Midye Evinde

Sıcak Midye

Gıda bakanlığı onaylı çiftliklerden veteriner kontrollü midyelerimizi mutfağımızda sizler için günlük hazırlayıp, sıcak bir şekilde servis ediyoruz.

Arkadaşlar Pırpır Midyede Bir Arada

Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilir enfes sıcak midyelerden tadabilirsiniz.

Midye Tava

Enfes Midye Tava Bursa’da! Günlük taze midyelerle yapılan tavamız tarator sosuyla servis edilmektedir

game of mussels Bursa Midyeci

?GAME OF MUSSELS?

Birçok müşterimiz Pırpır’a ulaşmak için ne badireler atlatıyor.. ❄?Kâr kış demiyor… Yeri geliyor arkadaşlarını atlatıyor?.. Yeri geliyor gece yatağından kalkıp ben bir hava alayım diyor?.. Ama bizi hiç yalnız bırakmıyor?.. Bu paylaşım onlara hitaben yapıldı?? İlginiz hiç eksik olmasın. Sağolun varolun efendim?

1

Şube

13

Personel

2000+

Ziyaretçi

7000

Günlük Midye

Pırpır Midyenin Hikayesi

Midye Dolmayı Bursa’da midye severlere ulaştıran Pırpırmidye’nin hikayesi İzmir’de başladı. 2000 yılında İzmir ve Aydın midye dolma satmaya başlayan Midyeci Recep, midyesinin kalitesini ve lezzetini daha da artırarak satışlarını Bursa’ya taşımıştır. Bursa halkı midyeyi çok sevdi ve Midyeci Recep’e gelmeyi alışkanlık haline getirdi. Bursa’nın bir çok yerinde Midye Dolma satışları yapmıştır. Midyeci Recep Podyumpark’ta tarihi Pırpır aracıyla( İsim Buradan Geliyor.) midye severlerin gözüne ve midesine hitap eden bir konsept tasarlamıştır. Son olarak Nilüfer Podyumpark’ta Bursanın ilk midye evini açmıştır. Midye Evinde Midye Dolmanın yanı sıra enfes süt kuzu Kokoreç ve leziz Midye Tava hizmeti vermeye başlamıştır. Güleryüzlü çalışanları ve hoş ortamıyla ile hem taze midye dolmalardan tadabilir hemde güzel vakit geçirebilirsiniz. yakında yeni şubelerimiz ile siz midyeseverlere daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz.

Güzel Bursa’mızı çok seviyor size daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz.
Canınız ne zaman Midye Dolma çekerse adresiniz belli Pırpırmidye

p

Gece acıktınız her yer kapalı fakat üzülmeyin biz açığız. Enfes süt kuzu kokoreç meşe kömür ateşinde ızgarada hazırlanır ve servis edilir.

Hızlıca hazırlanır.

Turşu ve biber ile servis edilir.

Uygun fiyattır.

Özel baharatlarla hazırlanan sıcak Pırpır Midye ile gerçek midyenin tadına varabilirsiniz.

Uygun fiyattır.

Hemen yenilir.

Sıcak ve taze olarak servis edilir.

Bol etli günlük midyelerden yapılan midye tavamız Tarator sosu ile birlikte lezzetine lezzet katar.

Dileyene Tarator sosu ile beraber servis edilir.

Uygun fiyattır.

Hızlıca hazırlanır.