fbpx
logo
Midye Dolmayı Bursa'da midye severlere ulaştıran Pırpırmidye'nin hikayesi İzmir'de başladı. 2000 yılında İzmir ve Aydın midye dolma satmaya başlayan Midyeci Recep, midyesinin kalitesini ve lezzetini daha da artırarak satışlarını Bursa'ya taşımıştır. Bursa halkı midyeyi çok sevdi ve Midyeci Recep'e gelmeyi alışkanlık haline getirdi. Bursa'nın bir çok yerinde Midye Dolma satışları yapmıştır. Midyeci Recep Parkora ve Podyumpark'ta tarihi Pırpır aracıyla( İsim Buradan Geliyor.) midye severlerin gözüne ve midesine hitap eden bir konsept tasarlamıştır. Son olarak Nilüfer Podyumpark'ta Bursanın ilk midye evini açmıştır. Midye Evinde Midye Dolmanın yanı sıra enfes süt kuzu Kokoreç ve leziz Midye Tava hizmeti vermeye başlamıştır. Güleryüzlü çalışanları ve hoş ortamıyla ile hem taze midye dolmalardan tadabilir hemde güzel vakit geçirebilirsiniz. yakında yeni şubelerimiz ile siz midye severlere daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz. Güzel Bursa'mızı çok seviyor size daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz. Canınız ne zaman Midye Dolma çekerse adresiniz belli Pırpırmidye
BİZİ TAKİP ET

BİZİ TAKİP ET

Top
 

Rezervasyon

Arayın, hemen yerinizi ayırtalım. Pırpır Midyede şirket yemeği, doğum günü, arkadaş toplantılarıyla bir araya gelebilir güzel zaman geçirebilirsiniz.

Rezervasyon Formu

Arkadaşlarınızla beraber güzel zaman geçirmek ve lezzetli midyeler, leziz midye tavalar ve enfes süt kuzu kokoreçlerden tatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar
p
q

HAPPY CUSTOMERS

Pırpır Doğum Günü

Pırpır Midyede sevdiklerinize asla unutamayacağı doğum günü süprizi yapabilirsiniz. Midyeden yapılan pastayla farklı bir doğum günü pırpır’da.

İş Yemeği

İş arkadaşlarınızla öğle araları midye, kokoreç, midye tava, köfte ve sucuk gibi zengin menümüzden seçip keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İş Yerlerine Midye Dolma Günleri

İş yerlerinizde Midye Günleri düzenleyip çalışanlar arasında farklı bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimizle yerinde standlar açılıp midyeleri servis edebiliriz.